OneUp Boğulma Riskini Azaltan Portatif Can Simidi

Yapılan araştırmalar dünya çapında gerçekleşen ölüm olaylarının önemli bir bölümünün maalesef boğulma sebebiyle gerçekleştiğini gözler önüne sermektedir. Öyle ki bu sayı saat başı yaklaşık 50 ölüm olarak kayıtlara geçmiş bulunmaktadır.

OneUp ekibi bu önemli soruna çare olmak ve yaşanan bu elim olaylara bir son vermek adına bu projeyi geliştirdi. Ekibin her bir üyesi insanlık için önemli bir ürün geliştirdiğinin farkında ve buna benzer yaşam merkezli ürünler geliştireceklerinin sinyalini de bizlere vermekteler

OneUp suyla temas ettiği anda otomatik olarak açılarak hızla can simidine dönüşen portatif bir teknolojidir. 18 cm uzunluğu ve 150g ağırlığı ile her yere taşınacak kadar küçük, yardıma ihtiyacı olan en uzak mesafedeki kişiye fırlatılabilecek kadar mükemmel bir forma sahiptir. Sert rüzgarlar veya akıntılar tarafından sürüklenmeden doğru atışlar yapabilmek için mükemmel boyut/ağırlık oranında tasarlanmıştır.

Teknenizde yer kaplamaz ve her yere rahatlıkla konulabilir. Sırt çantalarına, torpido gözlerine veya plaj çantalarına kolayca sığar, böylece çocuklarınız ve yaşlı ebeveynleriniz için de ilave bir güvenlik unsurudur.

OneUp Portatif Can Simidi kulan-at tipinde bir teknoloji olmayıp yeniden kullanılabilecek şekilde inovatif bir vizyon ile üretilmiştir. Her kulanımdan sonra OneUp’ın CO2 kartuşunu değiştirmek dolma kaleminizin mürekkep tüpünü değiştirmek kadar kolaydır.

 

 

ONEUP BROŞÜRÜ İÇİN TIKLAYINIZ >>>