Dolphin1 Uzaktan Kumandalı İnsansız Cankurtaran

Dolphin1 Cankurtaran Botu, su ortamında kurtarma için kullanılabilecek, kullanımı kolay, uzaktan kumandalı, hayat kurtaran bir cihazdır. İki su jeti pervanesiyle çalışan bu cankurtaran botu, tehlike yaratmayacak şekilde 15 km/s hıza sahiptir ve boğulmak üzere olan kişilere çok hızlı bir şekilde her türlü hava koşulunda ulaşabilmektedir.

Dolphin1 uzaktan kumandalı cankurtaran botu parlak turuncu renktedir ve üzerine iki adet yüksek penetran yanıp sönen sis farı monte edilmiştir, bu da uzun mesafelerde ve zorlu koşullarda yüksek görünürlüğü sağlar. Pervaneler, kullanıcıyı yaralanmaya karşı korumak ve suda bulunabilecek bitki ve diğer maddelerin pervanelere takılmasını önlemek için metal bir kılıfla sarılıdır. Uzaktan kumandalı bu can kurtarma botu iki kişi aynı anda taşıyabilecek güçtedir.

Dolphin1 gerçekten otonom yani tamamen uzaktan kumadalı bir can kurtaran botudur. Cankurtaran suya atlamak zorunda değildir ve cihaz kendi başına boğulan kişinin olduğu yere iyi bir yüzücüden daha kısa zamanda ulaşır ve 2 kişiyi taşıyacak güçtedir. Operatör sahilde kalır ve özel bir uzaktan kumanda kullanarak cihazı yönlendirir. Can kurtaran botuna tutuna kişiler de güvenli bir yere taşınarak hayatları kurtarılır.

DOLPHIN 1 BROŞÜR >>>