OGGYMARİN, yatçılık dünyası için geliştirilen yenilikçi ürün ve teknolojileri tüm deniz severlere ulaştırma heyecanı ile kurulmuş “Marin Mühendisliği Organizasyonu”dur.

Bir tekne sahibi olarak yaşadığımız zorlu deniz tecrübeleri bizi daima en kötüsüne hazırlıklı olmamız konusunda eğitirken, tedbir ve önlemin her zaman en önemli konfor unsuru olduğuna inandırmıştır.

Deniz yaşantımız boyunca ihtiyaç duyduğumuz inovatif ürünlerin hangi zorluklara ne seviyede çözüm oluşturacağını inceleyip kullanarak tecrübe ettik. Memnun kaldığımız bu ürün ve teknolojilerden sizleri de haberdar ederek faydalanmanızı sağlamak bu keyifli yolculukta en önemli amaçlarımızdan bir tanesi oldu.

Firmamız deniz dünyasına ait ürünleri ve çözümleri seçerken, bir tekne sahibi ve mühendis gözüyle dikkatlice değerlendirmektedir. Özellikle elektronik ve dijital temellere dayalı teknolojileri sizlere sunmadan önce teknik bilgi ve elektronik ar-ge deneyimine sahip 20 yıllık mühendislik ekibiyle gerçekleştirmektedir.

Temsilcisi olduğumuz tüm ürünler; benzer teknolojiler ve çözümler ile mukayese edilmek üzere ciddi bir kullanıcı testine tabi tutulur. Bu ürünlerin fonksiyon testlerini gerçekleştirmenin yanı sıra fayda maliyet analizini ön planda tutularak, avantaj ve dezavantaj gibi kullanım detaylarını da önemseyerek tercih yapmaktayız.

OGGYMARİN ekibi olarak ürün odağımızda daima güvenlikten ödün vermeden seyir konforunuzu artırıp stresinizi azaltan can ve mal güvenliğini ön planda tutan yenilikçi ürünler ve teknolojiler yer alacaktır.

Stressiz ve güvenli seyirler dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir